به وبسایت دفتر خدمات مسافرتی مارس تریپ خوش آمدید

درباره مارس تریپ

درباره ما

22

سال تجربه

داستان من :

من محبوبه عامری موسس دفتر خدمات مسافرتی سیاره سرخ از ۱۷ تیرماه ۱۳۷۸ بر حسب یک اتفاق غیر پیش بینی نشده دست سرنوشت مرا وارد صنعت گردشگری کرد.در آن دوران دانشجوی زبان انگلیسی بودم و در کنار تحصیلم به عنوان اپراتور در یک آژانس هواپیمایی در تهران مشغول بکار شدم .و کم کم به این صنعت علاقمند شدم و بر حسب علاقه ای که به این صنعت پیدا کردم ، تصمیم گرفتم که دانش خویش را ارتقاءبدهم ، در ایران ایر به مدت یکسال به گذراندان دوره های مختلف صدور بلیط مشغول شدم و بعد دوره۶ ماه مدیر فنی بند ب را در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری طی کردم .دیری نپایید که دنیای صدور بلیط از دنیای نوشتن دستی به الکترونیک تبدیل شد و بر آن شدم تا آنرا بیاموزم در آمادئوس ایران ثبت نام کردم وتمام دوره های لازمه را گذراندم.در این مدت ۲۲ سال خدمتم در کنار شما مسافران عزیزم که همه برای من معلمانی شگفت انگیز بودید به تجربیات سازنده و پر باری رسیدم و از اینکه همیشه برای سفرتان مرا انتخاب کردید وبه من اعتماد کردید بینهایت سپاسگزارم.

 نقطه شروع :

تمام افراد به محرک‌ها و انگیزه‌های مختلف در زندگی واکنش نشان می‌دهند. البته می‌توان برخی از انگیزه‌هایی را انتخاب کرد که به مفید‌تر بودن و لذت‌بخش‌تر شدن شرایط کار کمک می‌کنند از جمله نتایجی که کار به دنبال دارد افزایش عزت نفس ِوتکامل شخصیت آدمی است که بالاترین بی نیازی است. همچنین پول یک ضرورت برای زندگی است، ما هر روز شروع به تلاش و کوشش می‌کنیم تا سهم اختیار و انتخاب شخصی را در زندگی‌مان افزایش دهیم.هر چقدر که امکان عملی کردن انتخاب‌هایمان بیشتر باشد، به همان نسبت لذت ما در زندگی افزون‌تر خواهد شد. درواقع ما هر کاری را که با تصمیم و انتخاب خودمان انجام دهیم، از آن لذت خواهیم برد. بنابراین پس از سالها کار و کسب تجربه در صنعت گردشگری تصمیم گرفتم که  با عشق و علاقه کسب و کار خودم را راه اندازی کنم تا بتوانم با تکیه بر داشته های خودم گام بسوی موفقیت های بزرگ بردارم.

نقاط عطف :

تلاش من همواره اینگونه بوده است که راه امن و درست برای سفر را برای شما بوجود بیاورم ،نه فقط به عنوان متصدی فروش بلکه بتوانم دوشادوش سایرهمکارانمان در تمام نقاط دنیا به توسعه و رشد در صنعت گردشگری، بلکه به عنوان انسان به شما خدمتی بکنم. من اینجا هستم تا فضایی را ایجاد کنم که همه از آن استقبال کنند، حتی اگر برای اولین بار سفر می کنید مطمئن باشید که در شرکتی امن خرید میکنید.از نظر من برای شکل دادن به یک جامعه باید که در آن هر صدایی فرصتی برای شنیده شدن داشته باشد، جایی که برای هر فرد ارزش، احترام و مکانی امن برای پیشرفت ارائه شود.من اهداف بزرگی دارم وهمه چیز با ارزش های اصلی شروع می شود که ما هر روز زندگی می کنیم و نفس می کشیم و میخواهیم از دنیا و زیبایی های آن در کنار هم لذت ببریم. شغل این فرصت را به افراد می‌دهد که نقشی مفید و مطابق با هنجارهای جامعه داشته باشند. زمانی که در زندگی تحت‌تاثیر ارزش‌های تاثیرگذار قرار می‌گیرید، فرصت ارتقا و متمایز کردن شخصیت خود را خواهید داشت. احساس مسئولیت این انگیزه را به افراد می‌دهد که نسبت به خود حس بهتری داشته باشند، در روابط، صداقت بیشتری به کار ببرند و در نتیجه از حسن‌شهرت بیشتری برخوردار شوند. رفتار و اعمال هر فرد معرف شخصیت او است.

اما چرا سیاره سرخ ؟

دلیل انتخاب این نام بخاطرعلاقه شخصی ام به علم نجوم و کیهان میباشد .اگر در چند شب متوالى چشم به آسمان بدوزيم به اين معنى پى مى‌بريم كه ستارگان آسمان دستجمعى تدريجا طلوع مى‌كنند و با هم غروب مى‌نمايند بى آنكه تغييرى در فواصل آنها به وجود آيد، گويى مرواريدهايى هستند كه روى يك پارچه سياه در فواصل معينى دوخته شده‌اند، و اين پارچه را از يك طرف بالا مى‌آورند و از طرف ديگر پايين مى‌كشند، تنها پنج ستاره است (عطارد، زهره، مريخ، مشترى، و زحل) كه از اين قانون كلى مستثنا است، يعنى در لابلاى ستارگان ديگر حركت مى‌كند گويى پنج مرواريد اندوخته روى اين پارچه آزاد قرار گرفته‌اند، و در لابلاى آنها مى‌غلطند!

اهمیت آنها در آفرینش آنقدر زیاد است که خداوند قسم بسیار بزرگی به این پنج ستاره خورده است.

(فَلَا أُقْسِمُ بِالْخُنَّسِ الْجَوَارِ الْكُنَّسِ) ؛ «سوگند به ستارگان بازگردنده که در مکان خویش به گردش آيند»

نام فارسی این سیاره بهرام و نام عربی-یونانی آن مِرّیخ است. در کتاب‌های قدیمی فارسی آن را فلک شحنهٔ پنجم و سایس رواق پنجم نیز نامیده‌اند. مریخ از روی نام خدای جنگ رومی‌ها نام گذاری شده و آن را در انگلیسی به نام مارس می‌شناسیم. گاهی به آن سیاره‌ی سرخ هم می‌گویند ، ضمناً نام ماه سوم میلادی هم از نام خدای جنگ یا همان مارس گرفته شده است.و مریخ چهارمین سیاره‌ی منظومه‌ی شمسی از لحاظ فاصله از خورشید می‌باشد و هفتمین سیاره‌ی بزرگ منظومه‌ی شمسی می‌باشد ، سطح مریخ بسیار شبیه سطح کره‌ی زمین است.و شرایطی دارد که ممکن است زمانی امکان حیات را در این سیاره داده باشد. به گفته ناسا روزی انسان‌ها به کره‌ی مریخ قدم خواهند گذاشت.

م.عامری مدیر عامل

چرا مارس تریپ؟

دسترسی آسان

پشتیبانی در ساعات اداری

ایده های خلاق

تورهای منحصر به فرد

مشتری مداری

خدمات عالی به جهت جلب رضایت مشتریان

سریع و آسان

بهترین قیمت ها با بالاترین کیفیت
مارس تریپ